Kurs Nowe Życie

Czym jest ten kurs?
To weekendowe spotkanie, w czasie którego chcemy w żywej i prostej formie przekazać Ci Dobrą Nowinę. To szansa, aby doświadczyć wiary w zupełnie nowy sposób i zobaczyć, że jesteś ukochanym dzieckiem Boga!

Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę i, że On jest Ojcem pełnym dobroci, zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się tą miłością z innymi.

Ten weekend podzieli twoje życie na dwa etapy: przed kursem i po nim.
Nie wierzysz? Sprawdź!
Wstań z kanapy i wyjdź Bogu na spotkanie! On chce Ci dać zupełnie NOWE ŻYCIE!

Kiedy: 22-24 lipca 2022
Gdzie: Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Lublin ul. Filaretów 7 (https://goo.gl/maps/LLti5oCy2kkBxR938)

Zapisy: do 13 lipca 2022 r., lub do wyczerpania miejsc.

Koszt uczestnictwa: 100 PLN
W cenę wliczone są: kolacja w piątek, obiad i kolacja w sobotę, obiad w niedzielę, ciastka, kawę / herbatę, materiały dydaktyczne

Szczegóły wydarzenia:
Kurs Nowe Życie to rekolekcje przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Jest to kurs dochodzony - nie przewidujemy noclegów dla uczestników.  Kurs jest całością - wszystkie wydarzenia będące w piątek, sobotę i niedzielę tworzą spójną całość i nie ma możliwości uczestniczenia tylko w wybranych dniach, bądź godzinach.  

Kurs rozpocznie się w piątek o godzinie 18:00 Eucharystią w kościele, przy czym recepcja będzie na Ciebie czekać od godziny 17:30. W sobotę będziemy mieć wypełniony cały dzień od godziny 8 do około 21, oczywiście w ciągu dnia zaplanowane są przerwy kawowe i czas na posiłek. W niedzielę rozpoczniemy podobnie jak w sobotę, ale skończymy około godziny 15.00.

Potwierdzeniem obecności na kursie jest zadatek w wysokości 50 PLN przy zapisie (w przypadku rezygnacji z kursu zadatek nie jest zwracany), pozostałą kwotę należy uiścić w dniu rozpoczęcia kursu podczas rejestracji w recepcji.

Czekamy na Ciebie :)

Szczegóły wydarzenia

Data 22-07-2022 17:30
Zakończenie wydarzenia 24-07-2022 15:00
Zarejestrowanych 3
Dostępne miejsca 37
Zakończenie rejestracji przez internet 13-07-2022 23:55
Cena / os. wymagana zaliczka
Miejsce Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie